Lidköping

Försäljning och rådgivning

Tomas Bengtsson

E-post: tomas@recoport.se

Telefon: 0510-868 94

Annie Eimersson

E-post: annie.eimersson@recoport.se

Telefon: 0510-305 987


Lasse Johansson

E-post: lasse.johansson@recoport.se

Telefon: 0510-868 91


Produktion

Urban Fors, Produktionschef

E-post: urban@recoport.se

Telefon: 0510-868 95


Service & Reklamationer

Jan Fransson

E-post: jan@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 81


Order- Bekräftelser & Administration

Helén Fransson

E-post: info@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 80


Ekonomi & Administration

Anders Funk

E-post: anders@recoport.se

Telefon: 0510-868 93


Orderberedning & Inköp

Lars Andersson

E-post: lars.andersson@recoport.se

Telefon: 0510-868 92

Stockholm

Försäljning och rådgivning

Johan Bäck

E-post: johan@recoport.se

Telefon: 08-581 651 44


VD, Marknad & Övriga frågor

Henri Hupe

E-post: henri.hupe@recoport.se

Telefon: 08-581 651 43


Skicka din fråga direkt

* Dessa fält måste fyllas i så att vi kan kontakta dig.

Recodoor.se använder cookies för att du som besökare ska kunna tillgodo göra dig sajten på bästa sätt.