Lidköping

Försäljning och rådgivning

Patrik Lustig

E-post: patrik.lustig@recoport.se

Telefon: 0510-305 991


Lasse Johansson

E-post: lasse.johansson@recoport.se

Telefon: 0510-868 91


Annie Eimersson

E-post: annie.eimersson@recoport.se

Telefon: 0510-305 987

Inköp/säljsupport

Tomas Bengtsson

E-post: tomas@recoport.se

Telefon: 0510-868 94


Produktion

Christoffer Hammar, Förman

E-post: christoffer.hammar@recoport.se

Telefon: 0510-915 05


Service & Reklamationer

Jan Fransson

E-post: jan.fransson@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 81


Order- Bekräftelser & Administration

Helén Fransson

E-post: info@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 80


Malin Hellgren

E-post: malin.hellgren@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 94


Orderberedning & Inköp

Lars Andersson

E-post: lars.andersson@recoport.se

Telefon: 0510-868 92

Skicka din fråga direkt

Angående elektronisk kommunikation

Genom att kommunicera med oss via detta formulär godkänner du att vi lagrar ditt meddelande, ditt namn, ditt telefonnummer samt din eventuella e-postadress under den tid som krävs för att behandla din förfrågan samt under den tid som vårt kvalitetsarbete kräver detta.

Genom att fylla i och skicka dina uppgifter godkänner du att vi lagra dessa enligt vår policy kring personuppgifter.

* Dessa fält måste fyllas i så att vi kan kontakta dig.

Recodoor.se använder cookies för att du som besökare ska kunna tillgodo göra dig sajten på bästa sätt.