VD

Johan Ahlström

E-post: johan.ahlstrom@recoport.se

Telefon: 0510-305 990


Försäljning och rådgivning

Håkan Höglund

E-post: hakan.hoglund@recoport.se

Telefon: 0510-868 94


Lisa Liljestam

E-post: lisa.liljestam@recoport.se

Telefon: 0510-305997


Petter Björling

E-post: petter.bjorling@recoport.se

Telefon: 0510-305991


Produktion

Christoffer Hammar, Förman

E-post: christoffer.hammar@recoport.se

Telefon: 0510-915 05


Service & Reklamationer

Sebastian Hammar

E-post: sebastian.hammar@recoport.se

Telefon: 0510-305981


Order- Bekräftelser & Administration

Malin Hellgren

E-post: malin.hellgren@recoport.se

Telefon: 0510-30 59 94


Annie Eimersson

E-post: annie.eimersson@recoport.se

Telefon: 0510-305 987


Orderberedning & Inköp

Lars Andersson

E-post: lars.andersson@recoport.se

Telefon: 0510-868 92

Skicka din fråga direkt

Angående elektronisk kommunikation

Genom att kommunicera med oss via detta formulär godkänner du att vi lagrar ditt meddelande, ditt namn, ditt telefonnummer samt din eventuella e-postadress under den tid som krävs för att behandla din förfrågan samt under den tid som vårt kvalitetsarbete kräver detta.

Genom att fylla i och skicka dina uppgifter godkänner du att vi lagra dessa enligt vår policy kring personuppgifter.

* Dessa fält måste fyllas i så att vi kan kontakta dig.

Recodoor.se använder cookies för att du som besökare ska kunna tillgodo göra dig sajten på bästa sätt.